“Права людини в Інтернеті”

“Права та безпека дитини в Інтернеті” під таким гаслом проходили майстер-класи від президента ЗГО “Центр розвитку кар’єри “Професіонали” – Кирила Дядя, на обласному семінарі для педагогічних працівників на тему «Освіта для демократичного громадянства: стан та перспективи» та дебатної школи для учнівської молоді «Запорізька молодь дебатує», що перший раз проходить в Запоріжжі.

Під час майстер-класу для освітян, Кирило Дядя, як тренер довів, що тема насьогодні жвава і не тільки для дітей, а й для дорослих, та презентував одну з тренінгових методик “Гайд: Права людини в Інтернеті”.
Під час майстер-класів для учасників дебатної школи Кирило Дядя сумісно з Кирилом Дужаком ( начальник сектору Управління Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України в Запорізькій області), що виступав експертом з питань захисту інформації, розглядали, що то таке права дитини, особливо, як їх можно реалізувати в Інтернеті, та коли їх обмежують тощо. Серед інших прав пролунало “Право на щасливе дитинство”, так хай щастить усім дітлахам.  Більше інформації за посиланням.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *