Перший в Запоріжжі – «Business Women’s Space»

Стартує проект  «Business Women’s Space» – перший в Запоріжжі коворкінг-центр підтримки соціальних інновацій, жіночого підприємництва та стартап-кампаній».

З січня ЗГО «Центр розвитку кар’єри «Професіонали»» розпочинає проект «Business Women’s Space» – коворкінг-центр підтримки соціальних інновацій, жіночого підприємництва та стартап-кампаній».

Проект реалізується у рамках «Програми розвитку малого та середнього підприємництва в м. Запоріжжі на 2017-2021 роки» та спрямований на досягнення пріоритетних завдань Програми: поліпшення бізнес-клімату в місті, надання можливостей представити свій потенціал, розвиток інформаційних технологій, підтримка інноваційних стартапів.

У рамках проекту заплановано створення першого і єдиного у Запоріжжі коворкінг-центру «BW Space» для жінок з дітьми. Функціонування коворкінгу передбачає проведення навчальних курсів та програм, майстер-класів, воркшопів щодо започаткування власної справи, жіночого бізнесу, інструментів онлайн-маркетингу, цифрових технологій;  менторський супровід з ведення бізнесу, презентації кращих кейсів жіночого підприємництва, нетворкінг-зустрічі для обміну досвідом і залучення різних представниць бізнес-спільноти Запоріжжя, та багато іншого. Створення такого простору сприятиме не лише зниженню рівня безробіття, започаткуванню й масштабуванню бізнесу учасниць та учасників заходів, а й розвитку соціальної інфраструктури міста, популяризації малого та середнього бізнесу, зокрема, жіночого, в Запоріжжі.

Проект ««Business Women’s Space» – коворкінг-центр підтримки соціальних інновацій, жіночого підприємництва та стартап-кампаній» реалізується в партнерстві з громадською організацією «Українське жіноцтво» за підтримки проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (ПРОМІС), який впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади.

Керівник проекту, виконавчий директор ЗГО «ЦРК «Професіонали» – Бойко Інна

Додаткову інформацію ви можете отримати за телефоном +380999548090, onefreezp@gmail.com, група проекту в Facebook: www.facebook.com/bwspacezp/.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *