“Країна Гідності” в Запоріжжі

Сьогодні, президент ЦРК “Професіонали” Кирило Дядя,  в рамках тренінгу з громадянської освіти, що проводився Запорізьким обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти (тренерка Наталія Богомолова),  презентував для освітян Запорізької області  гру “Країна Гідності” (детальніше про гру читайте нижче).
Також, була можливість розповісти взагалі про діяльність громадських організацій та  можливості, що відкриваються при співробітництві та взаємодії, таких інститутів громадянської освіти, як громадські організації та учбові заклади. Освітяни, виявили неабиякий інтерес до самої гри та  до інших  інструментів і методик неформальної освіти, такі як, наприклад, Інтерактивно-освітня виставка “Знайди свій безпечний маршрут”, гра “Рожеві окуляри”, гра “Галопом по європам”  (тематика протидії торгівлі людьми),  стратегічна гра “Червоне і сине” (тематика: партнерство та довіра)  та інше.
“Країна Гідності” – це карткова гра, у якій гравців як членів парламенту вигаданої однойменної країни просять прийняти рішення про соціальну політику щодо соціальних прав у рамках плану розвитку на найближчі п’ять років. Добираючи аргументи під час прийняття рішень, гравці більше дізнаються про соціальні права та їх зв’язки з соціальною політикою. Замовити гру можливо за посиланням  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *