Фестиваль ITBABYFEST 2.0 пройшов у Запоріжжі

Більше сотні людей відвідали фестиваль ITBABYFEST 2.0 , який 6 жовтня вже традиційно  відбувся у Запоріжжі. Упродовж 4 годин партнери фестивалю  розповідали та демонстрували можливості digital-технологій для дітей та дорослих. Були представлені такі локації: – Робототехніка (робо-рука, танкобот, тощо); – Колісна платформа з WEB-керуванням; – Світлодіодна куля; – Дисплей з віртуальною поверхнею зображення; – Зразки робіт 3D-принтерів; – Гіроборди та багато іншого. ITBABYFEST 2.0 покликаний об’єднати навколо себе людей, що розуміють важливість розвитку дітей та молоді в умовах інформаційно-технічного прогресу. Не можливо ізолювати  дітей, підлітків, молодь від технологій та гаджетів але можливо  направити в  потрібне русло. А це означає закласти основи проектування та інженерної справи, знайомство з  математикою, фізикою та програмуванням;  розвиток дрібної моторики;  покращяться навички спілкування, роботи в команді, постановки мети і її досягнення.  Дитина зможе надовго зосереджуватися на одній справі, не відволікаючись;  розвинеться уява;  навчиться логічного мислення  і це не весь перелік.
Також на фестивалі працював лекторій для дорослих. Спікери ділились досвідом та  розповідали про нові тренди в ІКТ (інформаційно –комунікаційні технології).
Одною із родзинок фестивалю була «жива бібліотека», де «живими» книгами виступили люди з інвалідністю, які на особистих прикладах розповіли,  як вони використовують  в своєму житті ІКТ, що дозволяє їм жити, працювати та реалізовувати себе в різних сферах життя.
Організатором фестивалю є Запорізька громадська організація «Центр розвитку кар’єри «Професіонали», подія відбулася в рамках ініціативи “Meet and Code” що впроваджується Ресурсним центром Гурт у співпраці з організаціями TechSoup Europe та Haus des Stiftens gGmbH за фінансування SAP. Особиста подяка нашим Партнерам, що надали безкоштовні подарунки активним учасникам та учасницям, це Юніорбанк та компанія “Photo-Mobile”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *