Відкриття вже 29 березня…

Урочисте відкриття  «Business Women’s Space» – першого в Запоріжжі коворкінг-центру підтримки соціальних інновацій, жіночого підприємництва та стартап-кампаній.

Запрошуємо на церемонію урочистого відкриття «Business Women’s Space» – коворкінг-центру підтримки соціальних інновацій, жіночого підприємництва та стартап-кампаній.

У програмі:

– презентація навчальних програм, послуг коворкінгу;

– знайомство з підприємницями м. Запоріжжя та резидентками коворкінг-центру;

– нетворкінг-спілкування;

– бізнес-гра на партнерство;

– розважальний захід для дітей.

Діяльність коворкінг-центру «Business Women’s Space» спрямована на зниження рівня безробіття, започаткування й масштабування бізнесу учасниць та учасників заходів,  розвиток соціальної інфраструктури міста, популяризацію малого та середнього бізнесу, зокрема, жіночого, в Запоріжжі.

Церемонія урочистого відкриття «BW Space» відбудеться 29 березня 2019 р.  о 13-00 за адресою: м. Запоріжжя, вул. Матросова, 23.

Проект ««Business Women’s Space» – коворкінг-центр підтримки соціальних інновацій, жіночого підприємництва та стартап-кампаній» реалізується ЗГО «Центр розвитку кар’єри «Професіонали»» в партнерстві з громадською організацією «Українське жіноцтво» в рамках «Програми розвитку малого та середнього підприємництва в м. Запоріжжі на 2017-2021 роки» за підтримки проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (ПРОМІС), який впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади.

Керівниця проекту, виконавча директорка ЗГО «ЦРК «Професіонали» – Бойко Інна.

Додаткову інформацію ви можете отримати за телефоном +380999548090, onefreezp@gmail.com, сторінка проекту в Facebook: www.facebook.com/bwspacezp/, Instagram: https://www.instagram.com/bwspacezp/, канал в Телеграм https://t.me/bwspacezp.